Hľadáte originálny darček pre svojho blízkeho? Alebo si len chcete oživiť a skrášliť vlastné bývanie? Obraz na stenu z fotky môže byť skvelým riešením, ako si ho vyrobiť!

Ak ste sa akurát presťahovali do nového bývania, prípadne si prenajímate nejaký byt, pravdepodobne hľadáte spôsoby, ako si ho skrášliť a spraviť z neho pravý domov. Spôsobov, ako to spraviť, je nespočetné množstvo, medzi tie najlepšie však rozhodne patria obrazy. Tak si poviete, že idete zohnať nejaký obraz, ktorý by vám vaše bývanie skrášlil. Idete do jedného obchodu, druhého, tretieho, desiateho… V každom z nich však nájdete len typické univerzálne obrazy, ktoré vás ničím neoslovujú. Navyše, takéto obrazy zoženiete kdekoľvek, čiže nie sú nejako špeciálne originálne. Ideálne by tak bolo vytvoriť si svoj vlastný obraz, presne podľa vašich predstáv. A to je v dnešnej dobe veľmi ľahko realizovateľné, ako si teda obraz na stenu z fotky vyrobiť?

Originalita nadovšetko

Obraz z fotky je úžasný v tom, že si ho môžete nechať vyrobiť prakticky z akejkoľvek fotky. Fotoobraz si tak nemusíte nechať vyrobiť len pre vlastnú potrebu, môžete ho navyše darovať prakticky komukoľvek ako veľmi univerzálny darček. Základom je len vybrať dobrú a kvalitnú fotku, prípadne viac fotiek. Svoj vlastný fotoobraz si môžete navrhnúť a objednať napríklad na webe empikfoto.sk. Obraz si môžete prispôsobiť kompletne podľa vašich predstáv, vytvoriť ho môžete z jednej alebo viacerých fotiek, môže byť v tvare štvorca, vodorovného alebo zvislého obdĺžnika. Na výber je navyše viacero rozmerov a viac ako 30 šablón, z ktorých si určite aj vy vyberiete takú, ktorá sa perfektne hodí na vaše využitie. Zaujímavým riešením je aj fotoobraz na plátne. Samotný návrh a objedanie obrazu z fotky je rýchle, jednoduché a zvládne ho skutočne každý. A ideálny darček, prípadne skrášlenie vášho domova, je na svete!

Facebook Comments

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred