Leto sa nezadržateľne blíži a my veríme, že si zaslúžite poznať horoskopy zdravia, aby ste tých pár letných mesiacov strávili čo najlepšie! Ako môžu jednotlivé znamenia zverokruhu pripraviť svoje telo na letné obdobie? Na čo si dať pozor v nadchádzajúcich mesiacoch v závislosti znamenia horoskopu? Pomyselný letný horoskop zdravia v našom článku!

Ohnivé znamenia v lete

Strelci, zabudnite na plavky a vrhnite sa do nákupu novej spodnej bielizne, pretože práve v lete ste najviac (sexuálne) zmyselní. Letné obdobie môžete stráviť aj hodinami tanca. Milujete tučné jedlá, ale ani nekonvenčné diéty vám nerobia problém. Odporúčame pridať do stravy napríklad avokádo, mango, ale aj ryby

Práve na jar sa cítia ľudia narodení v znamení baran najživšie, preto  v čase príchodu leta sú už zalezení v pohodlí svojho doma s rodinou Na leto odporúčame vodné aktivity ako plávanie a potápanie. Napriek tomu, že barani obľubujú pálivé/pikantné jedlo, je potreba počas leta zvoľniť a skúsiť napríklad grécku kuchyňu.

Levy, s nástupom augusta sa budete cítiť znovuzrodení a doprajete si kopu jedla. Preto netreba zabúdať na pohyb! Spontánne aktivity sú vítané.

Vodné znamenia v lete

Raky, uistite sa že sa stravujete čerstvým ovocím a zeleninou, pretože najmä v júli si milujete dopriať nezdravé jedlo. V druhej polovici letných mesiacov sa taktiež budete snažiť vyhľadávať bezplatné a lacné spôsoby zábavy

Škorpióny, nachystajte svoje pasy, práve vám patrí cestovanie v letných mesiacoch! Vy dokážete zvládnuť bohatú farebnú paletu netradičných destinácií a zároveň zvládnuť štipľavú paletu jedál. Náročné cvičenia vám nerobia problém.

Ryby, radi si užijú kopec zábavy, ale netreba to preháňať. Opatrne s alkoholom!

Zemské znamenia v lete

Býci, ušetrite si svoje zahraničné plány na inokedy. Podľa vesmíru bude pre vás najlepšie tráviť august blízko vášho domova, kým v júli by ste ešte mali stihnúť výlety autom. Na cestách to netreba preháňať s fast-foodmi a zmrzlinovými stánkami. Váš zažívací systém je veľmi citlivý, a preto radšej voľte zdravé alternatívy.

Panny, kým prvé letné mesiace sústredíte všetku svoju energiu na svojich priateľov a rodinu, druhú polovicu leta sa musíte začať starať aj o seba! Odporúčaný je psychický relax, či už prostredníctvom meditačných aplikácií, výletov do prírody, zdravej výživy alebo čímkoľvek, čo obľubujete.

Kozorožce, leto sa pre vás bude niesť v znamení lásky. Zdravie si udržíte cvičením s priateľmi a veľkou kopou ovocia, ktoré k vášmu letu nemôže chýbať.

Vzdušné znamenia v lete

Je nám to ľúto blíženci, ale bude lepšie, ak prvú polovicu letných piatkov strávite nadrábaním hodín v práci. Práve máj a jún patria medzi vaše najproduktívnejšie časti roka, ktoré vám pomôžu si vytvoriť finančnú stabilitu na ďalšie mesiace.

Váhy, počas leta by ste nemali odmietnuť žiadne pozvanie na drink po práci. Práve v júli sa bude dariť vašej kariére. Čo sa týka životného štýlu, tradičné cvičenie nie je úplne pre vás, ale taká nahá joga? To je už iná záležitosť!

Pre znamenie vodnára sú typické lekárske prehliadky a kontroly u doktorov. Mali by ste si dávať pozor aj na takzvané emočné prejedanie sa. Plávanie je pre vás tou najlepšou aktivitou na leto!

V mene redakcie  Ezo TV, Vám prajeme krásne leto!

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je