Chodíte medzi regálmi v obchode s parfumami, pretože sa blíži výročie zoznámenia s partnerkou? Zabudnite na parfum. Ten si môže partnerka kúpiť aj sama. Ukážte jej, že aj po rokoch nad vašim vzťahom premýšľate a kúpte darček, ktorý prežijete spoločne. Nie je to nič zložité. Stačí osloviť agentúru a s jej pracovníkmi iste nájdete úžasný darček. Alebo kúpte niektorý z nasledujúcich zážitkov.

1. Plavba na motorovom člne

Za vodnými zážitkami nemusíte chodiť ďaleko. Na Slovensku máme veľa vodných tokov, kde sa dá plaviť na motorovom člne, skútri alebo menšej lodi. Darčeky pre dvoch na vode sú o jedinečných momentoch, na ktoré nezabudnete. Plavbu na väčšej lodi môžete spojiť aj s oslavou. Pozvite na loď priateľov, objednajte katering, poprípade dídžeja a užite si súkromnú party.

2. Letecký simulátor

Niektoré páry sú hravé, milujú počítačové hry a rôzne simulácie. Pre tieto páry odporúčame ako darček pre dvoch letecký simulátor. Ide vlastne o obrovskú počítačovú hru. Počas hry však nesedíte pre televízorom s joystickom v ruke, ale pilotujte dokonalú kópiu lietadla. Pri pilotovaní sa môžete striedať. Pocity v leteckom simulátore sú podobné reálnemu lietaniu. Vybrať je možné trasu letu a tiež extrémne poveternostné podmienky, cez ktoré preletíte.

3. Vyhliadkový let

Komu nestačí simulátor, ten  môže kúpiť darček pre dvoch vo forme vyhliadkového letu. Vyhliadkové lety sa organizujú po celom Slovensku. Vybrať sa dajú rôzne typy lietadiel a tiež čas letu. Cez deň z lietadla pozorujete ľudí alebo horské panorámy. V noci si užijete viac romantiky pri prelete nad blikajúcimi svetlami mesta. V lietadle budete len vy dvaja a pilot. Súkromie spolu s pocitmi z letu vo vás vyvolajú príjemné emócie, na ktoré sa nezabúda.

4. Netradičná večera

Večera k výročiu alebo k narodeninám nie je vôbec zlý nápad. Stačí večeru okoreniť výberom netradičného miesta. Počas dovolenky je táto misia o niečo jednoduchšia. Dáte pripraviť stôl na pláži alebo vyberiete miesto s úžasným výhľadom. No ani na Slovensku to nemusíte mať s výberom netradičného miesta zložité. Agentúry ponúkajú veľmi zaujímavé možnosti, ako večeru zrealizovať. Ide napríklad o večeru v tradičnom štýle v krojoch alebo v historickom kaštieli.

5. Kulinársky zážitok

Keďže ide láska cez žalúdok, pri jedle a večeri ešte zostaneme. Náš posledný tip sa bude odohrávať u vás doma. Variť však nebudete vy, ale vyhlásení slovenskí kuchári. Cez agentúru je možné najať šéfkuchára, ktorý vám navarí priamo u vás doma v kuchyni a jedlo naservíruje v obývačke. Čo sa bude diať po večeri je len vo vašich rukách.

 

 

 

Facebook Comments

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred