Vlastné bývanie vás nemusí hneď finančne zruinovať. Ak viete kde a po akom byte sa obzrieť môžete ušetriť dosť financií nie len na opravách bytu, dochádzke do práce ale aj na nákupoch.

Jégého alej v Bratislave

Bratislava, ako hlavné mesto Slovenskej republiky dosť skúpim mestom na voľné byty. Inzeráty typu „byty na predaj Bratislava“ sa v ponuke inzertných spoločností dlho neohrejú. Jednu podobnú ponuku máme pre vás aj mi. Lukratívna lokalita a perfektná občianska vybavenosť – ak hľadáte presne toto obzrite sa po bytoch v Jégého aleji. Nájdete ju v bratislavskej mestskej časti Ružinov.

Lokalita pre rodiny s deťmi

Projekt Jégého alej je ideálnym lokalitou pre rodiny s deťmi ale aj všetkých, ktorí hľadajú kus prírody uprostred mesta. Vo vnútrobloku sa nachádza súkromná záhrada, v ktorej je množstvo oddychových zón.Čo tak bývanie v novostavbe?

V blízkosti tejto lokality nájdete okrem zdravotného strediska a lekárne aj škôlku, jasličky a detské ihriská.

Zelená záhrada priamo pod oknami bytu je len jedným z plusov tejto lokality. Na parkovisku, ktoré sa nachádza pod domom budete tak mať vždy miesto, kde zaparkujete auto a bez toho aby ste vyšli z domu môžete sa dostať výťahom až do svojho bytu.

Miesto ako stvorené na odpočinok a relaxáciu dopĺňajú ďalšie malé obchodíky, reštaurácie a kaviarne. Priamo v areály Jégého aleje sa nachádza aj pekáreň, odkiaľ sa každý deň šíri nádherná vôňa čerstvo upečeného pečiva.

V blízkosti tohto projektu nájdete aj veľký obchodný dom Centrál, kde zoženiete všetko čo budete potrebovať. Na známej tržnici na Miletičke, ktorá je neďaleko a pokojne tam prejdete aj pešo nájdete čerstvé ovocie, zeleninu, bylinky a kvety.Čo tak bývanie v novostavbe?

Šport

Jégého alej byty na predaj stále ponúka. Uprostred rušného mesta nájdete zelenú oázu pokoja a oddychu. Ak radšej trávite voľný čas aktívne prídete si na svoje aj tu. Len pár minút chôdze od Jégého aleji sa nachádza fitness centrum s krytým bazénom a wellnessom. V blízkosti nájdete aj hokejový a futbalový štadión, športovú halu a aj tenisové kurty.

Jazero Kuchajda a Štrkovecké jazerá poskytnú dostatok čerstvého vzduchu nie len športovcom ale aj rekreačným bežcom a plavcom.

 

Facebook Comments

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred