Dámske kabelky a tašky sú najdôležitejším doplnkom, bez ktorého žena nemôže nikam ísť. Každá mladá dáma by mala mať malú sadu základných kabeliek. Čo však predstavuje základná kabelka?

Ako si vybrať dámsku kabelku

Z rozmanitosti modelov behajú oči, no každý si vyberie individuálne.

Niekto potrebuje napríklad ruksak a stredne veľkú kabelku cez rameno. Obe veci – v modro-modrých odtieňoch, hodia sa ku všetkému. Stylisti nazývajú takýto súbor základným, kde sú 1-4 položky, ktoré sú vhodné pre váš obvyklý životný štýl, potreby a farebnú schému šatníka.

Niekomu nestačí „základ“, chce spestrenie na samostatne zhotovené outfity. Pre takéto prípady sú vhodné spojky, minikabelky, neštandardné tvary, ako aj ultramódne doplnky, ktoré zostávajú v trende iba 1-2 sezóny. Napríklad ako mikrotašky, ktoré možno použiť ako doplnok pre nepraktickosti, no zároveň môžu tieto veci slúžiť ako akcent alebo doplnok k outfitu, ako ozdoba.

Ak tašku neplánujete používať stále a chcete ušetriť, má zmysel kúpiť si niečo lacnejšie. A naopak: kvalitný doplnok v neutrálnej farbe vás bude tešiť päť a viac rokov a každý deň.

Existuje ďalšia nuansa, napríklad výber kabelky pre postavu. Doplnok by mal vyvážiť postavu: veľké kabelky sú vhodné pre vysoké ženy, malé kabelky cez rameno pre drobné ženy. Ak si nie ste istí, zvoľte strednú.

Tu je niekoľko tipov na výber správnej farby kabelky:

  • dámska kabelka je doplnok zvolený ako akcent alebo doplnok. To znamená, že môže vyniknúť jasnou farbou alebo doplniť obrázok;
  • čierna a biela – univerzálne farby, vhodné ku všetkému. Ale nemôže byť všetko čierne alebo biele!
  • môžete si vybrať odtieň, ktorý je prítomný v oblečení. V taške s potlačou je žiaduce, aby hlavná farba produktu bola rovnaká ako väčšina prvkov každodenného oblečenia.

Sortiment bellakabelky.sk zahŕňa základné modely aj neštandardné modely. A väčšina z nich má každý 2-6 farieb. Všetky značky sú skvelé a tu si môžete vybrať niečo podľa vlastného vkusu. Bellakabelky.sk je pohodlným miestom na nákup kabeliek a módnych doplnkov. Na rozdiel od oblečenia sa taška nemusí nevyhnutne merať na mieste. Okrem toho môžete nakupovať online bez toho, aby ste opustili svoj domov.

 

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny