Masáže patria medzi najstaršie liečebné procedúry, ktoré pomáhajú nášmu zdraviu a uvoľneniu organizmu po náročných dňoch plných stresu a námahy. Vďaka profesionálnej masáži dosiahneme maximálne uvoľnenie a premasírovanie bodov, ktoré by sa inak dotyku nedočkali. Nie sú len súčasťou mnohých rehabilitácií, ale tiež liečebných a ozdravovacích procedúr, v prípade ktorých bol preukázaný prínos v boji proti mnohým chronickým ochoreniam. Práve z tohto dôvodu si môžeme pravidelne užívať masáže a spa procedúry ako sú pílingy alebo zábaly celého tela, ktoré nás nabijú potrebnou energiou! Pýtate sa, kde si môžete dopriať kvalitný odpočinok?

Tatranská liečivá voda a jej blahodarné účinky

Hotel Tatranská Lomnica nie je len takým obyčajným hotelom, ktorý nájdete na každom  rohu – ide o noblesný hotel nachádzajúci sa v Tatranskej Lomnici, ktorá vás uchváti čarokrásnou prírodou, turistickými chodníčkami, cyklo trasami a ďalšími skvelými aktivitami, na ktoré si príde každý z vás! Súčasťou tohto špičkového hotela je aj wellness centrum, ktoré pomáha znovuobjaviť rovnováhu tela i duše. Ozdravovacie účinky tatranskej vody (liečba kožných, cievnych, reumatických a kĺbových ochorení), liečivé bylinky (povzbudenie mysle) či podzemné dary vo forme drahých kameňov a soli sú len niektoré z benefitov, ktoré vás ohúria už pri samotnom vstupe do wellnessu. Túžite po profesionálnej masáži, ktorá uvoľní vaše stuhnuté svalstvo? Alebo by ste si radšej oddýchli v horúcej vírivke pri poháriku portského vínka? Možností je skutočne veľa, takže je len na vás, čo z ponuky jednotlivých balíčkov uprednostníte práve vy. Ak ste sa rozhodli pre návštevu hotela s celou rodinou, pre detičky čaká detský kútik, množstvo spoločenských hier a kopec zábavy, takže rodičia nebojte sa, oddýchnete si a o vaše ratolesti bude na plno postarané!

Zdolávajte prekážky, stanovte si ciele a tešte sa zo svojho úspechu

Pochopiteľne, že pobyt na horách je predovšetkým o spoznávaní okolia, prekonávaní prekážok a dosahovaní stanovených cieľov. Chceli by ste dosiahnuť vrchol Gerlachovského štítu? Tak smelo do toho! Zbavte sa strachu z neúspechu, začnite si veriť a spoznajte zblízka jednu z najnápadnejších dominánt Vysokých Tatier. Treba však dodať, že zrovna na tento vrchol sa môžete bezpečne dostať len v sprievode profesionálneho horského vodcu, keďže ide o náročný výstup. Vysoké a Nízke Tatry však v sebe ukrývajú ďalšie tajomstvá, ktoré by sme ako správni Slováci mali postupne spoznávať. Či už je to krása samotnej prírody, vôňa čerstvého vzduchu, noblesa horských hotelov či charizma miestnych obyvateľov, základom je užívať si túto neopísateľnú atmosféru plnými dúškami a vedieť ju správne oceniť!

 

 

 

 

 

Facebook Comments

You may also like

UTV, Side-by-Side alebo ATV štvorkolka: Aké sú medzi nimi rozdiely?

Svet štvorkoliek je plný rôznych pojmov, ktoré môžu