Cateringové služby sa postupom času dostávajú do povedomia ľudí, a niet sa čomu čudovať. Ide o špecifické služby poskytované zákazníkom, väčšinou gastronomického charakteru – celodenné občerstvenie, pohostenie, záhradná párty, banket, firemný večierok… Možno sa pýtate, čo je vlastne úlohou firmy, ktorá zaisťuje catering v Bratislave. Ide predovšetkým o zaistenie inventáru, cez personál až po záverečné upratovanie, čo oceníte predovšetkým vtedy, keď ste organizátorom danej udalosti a chcete, aby všetko prebehlo bez najmenších problémov!

Prečo využiť cateringové služby?

Ako už bolo spomenuté v úvode, stále viac a viac ľudí využíva cateringové služby od profesionálov, ktorí sa postarajú o každý detail! Profesionáli sa riadia heslom, že „Catering nie je len o najedení sa, ale aj o dokonalom kulinárskom a umeleckom zážitku“. Aj z tohto dôvodu už klasickým hostinám v reštauráciách pomaly, ale isto „odzvonilo“. Snúbenci čoraz viac plánujú svadby vo voľnej prírode či na zámku, kde nie je k dispozícií kuchyňa či potrebné priestory na zabezpečenie hostiny. V tomto prípade sa oplatí využiť catering svadba, ktorý zabezpečí nezabudnuteľný zážitok! Medzi ďalšie prednosti cateringu patrí:

  • Veľká rozmanitosť studených, teplých, slaných a sladkých pokrmov,
  • Možnosť barmanskej show od skúsených barmanov, kokteily podľa vašich prianí,
  • Servírovanie formou rautu alebo servírovaného menu,
  • Možnosť nadefinovať si viacero rôznych pokrmov,
  • Profesionálny a zaškolený personál, ochotný splniť každú vašu požiadavku.

Dajte prednosť kvalite a výhodnej cene!

Pre riešenie svadobnej hostiny, párty, firemného večierku, krstu alebo teambuildingu je výber kvalitnej cateringovej firmy kľúčovou voľbou. Lion Catering – www.lioncatering.sk je cateringová firma pôsobiaca v Bratislave, ktorá sa môže pochváliť dlhoročnými a bohatými skúsenosťami na trhu, čoho dôkazom sú aj pozitívne referencie od mnohých spokojných klientov. Ak sú aj pre vás kvalitné služby za výhodnú cenu na prvom mieste, neváhajte a zverte danú udalosť do „rúk“ skúseného a vyškoleného tímu, ktorý sa postará o každý detail.

 

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je