Ako už z názvu vyplýva, express doprava sa vyznačuje predovšetkým rýchlosťou doručenia a taktiež je neoddeliteľnou súčasťou JUST IN TIME logistiky. Prečo vo svojom e-shope ponúkať expresnú dopravu a prečo si ju ako zákazník vybrať?

Ak, ako zákazník, zháňate darčeky na poslednú chvíľu alebo sa jednoducho neviete dočkať  vašej zásielky, rozhodne hľadajte e-shop, ktorý vám ponúka možnosť expresnej dopravy.

Na druhej strane, ak ešte ako začínajúci alebo už zabehnutý e-shop neponúkate zákazníkom túto službu, určite to neváhajte napraviť.

V dnešnej dobe je každý z nás uponáhľaný a nemá čas na zbytočné zdržanie, preto práve express doprava môže byť kľúčová pre získanie nových zákazníkov. Zákazníci si porovnávajú ceny a služby, a ak zistia, že vaša konkurencia im doručí daný produkt v kratšom časovom rozmedzí, je viac ako pravdepodobné, že si vyberú práve ich.

Vianočný zhon a darčeky na poslednú chvíľu

Do uponáhľaného života každý rok prichádza aj vianočný čas a s tým neodkladne spojené vianočné nákupy. Hlavne v tomto období je teda rozhodne nevyhnutné poskytovať expresnú dopravu vo vašom e-shope.

Asi každému z nás už prišla do života situácia, kedy na poslednú chvíľu potreboval zohnať darček pre niekoho blízkeho. Tak sme si teda otvorili internet a hľadali, kto nám balík stihne doručiť včas, ale vo viacerých prípadoch, bohužiaľ, neúspešne. Preto, ak na svojom e-shope ponúkate možnosť expresnej dopravy, iste to žiadny zákazník neodmietne a už vôbec nie v období Vianoc.

Balík mi pred Vianocami síce stihne prísť, ale čo ak príde poškodený?

Samozrejme, táto situácia by sa nemala stávať vôbec, avšak ak príde ešte aj v časovej tiesni, dokáže nám to spôsobiť poriadny stres. Túto situáciu vám tiež pomôže zvládnuť práve expresná zásielka. Pri tomto spôsobe dopravy za balík preberá prepravná spoločnosť plnú zodpovednosť a teda je vaša zásielka v oveľa väčšom bezpečí ako obvykle.

 

Zdroj: Zbynek Burival | UNSPLASH.COM

Facebook Comments

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred