Strešné okná predstavujú elegantný prvok na dome, ktoré zároveň poskytujú elegantné riešenie pre vnesenie prirodzenejšieho svetla do miestnosti. Aj keď si niekedy môžete užívať vyhrievanie sa na svetle zo strešného okna, inokedy budete chcieť mať určitú kontrolu nad svetlom a teplom prenášaným cez toto okno. Ideálnym riešením je markíza na strešné okno.

V čom spočíva výhoda markízy na strešné okno?

Ide o jedno z najideálnejších riešení proti horúčavám v letnom období, ktoré Vám bude tieniť pálivé slnko. Markíza je vyrobená zo špeciálneho materiálu, ktorý absorbuje prevažnú väčšinu slnečného  svetla ešte predtým, ako dopadá na strešné okno. Vďaka tomu je miestnosť so strešným oknom chladná, aj keď teploty prekračujú 30 stupňov Celzia. Taktiež majú elegantný dizajn, ktorý splýva s dizajnom strešného okna.

Tieto markízy sú namontované na strešné okno, čiže nebránia otváraniu, alebo zatváraniu okien a taktiež sú veľmi odolné proti vonkajším vplyvom. Či už ide o nepriaznivé počasie ako dážď, sneh, alebo vietor, vďaka najmodernejším výrobným procesom bude markíza v skvelom stave ešte veľmi dlhé obdobie.

Taktiež sú tieto markízy veľmi konkurencieschopné z finančného hľadiska, nakoľko stoja len niekoľko desiatok eur. Pokiaľ si strešnú markízu kúpite od spoločnosti Termotech získate tým aj pridanú hodnotu – ak s daným produktom nebudete spokojní, spoločnosť Vám zabezpečí jeho bezplatné vrátenie a v prípade ak by produkt bol chybový, bude Vám zaslaný nový výrobok zdarma.

Preto ak hľadáte ideálne riešenie pre tieň a chlad vo Vašom dome aj v tom najhorúcejšom počasí, potom sú pre Vás markízy na strešné okná od spoločnosti Termotech to pravé.

 

 

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je