Stálicou každého šatníka je nesmrteľná dámska koženka. Nosiť ju môžu všetky vekové kategórie, ako aj všetky typy postáv. Stačí si len vybrať tú správnu. Máte doma aj vy jeden taký kúsok alebo zvažujete jej kúpu? Poďte sa pozrieť na to, ako rôzne outfity môžete s koženkou vytvoriť.

Kožená alebo koženková bunda sa nikdy nestratí. Vždy bude trendy a bude sa tiež hodiť v podstate k všetkému. Ak sa cítite ako jej najväčší fanúšik, oplatí sa investovať do drahšieho koženého variantu, ktorý vám vydrží dlhé roky, možno aj celý život. No nič nepokazíte ani koženkovou bundou.

Základom je čierna dámska koženka

Ak ste však milovníčkou farieb, na nič nečakajte a zabezpečte si ešte jednu farebnú. Taký farebný kúsok dokáže poriadne rozveseliť každý outfit. Farby vyzerajú dobre predovšetkým na semišových kúskoch.

Farebná dámska koženka sa hodí najmä k outiftom, ktorým chýba farba. Červená či zelená bunda zažiari s čiernymi kúskami, žltá zase s tými šedými. Odvážne ženy ju však môžu nosiť napríklad aj k farebným kvetovaným kúskom.

S čím nosiť dámsku koženku? So všetkým!

Stačí len zvážiť dĺžku bundičky. Krátku dámsku koženku môžete dobre kombinovať so sukňami, šatami a voľnými nohavicami. Ak fandíte skinny nohaviciam, zabezpečte si bundičku siahajúcu k bokom. Tá k nim bude sedieť najlepšie.

Elegantne aj punkovo

Dámska koženka sa dá kombinovať v podstate s čímkoľvek. Siahnite napríklad po úpletových šatoch s lichotivým strihom a pridajte k nim štýlovú koženkovú bundičku. Necítite sa v šatách pohodlne? Pokojne si k bundičke natiahnite obľúbené klasické džínsy.

Ak vo vás drieme rebelka a vaše rockerské obdobie, hoci teraz umiernenejšie, stále trvá, nemusíte sa ho vzdávať. Dámska koženka vám v tom pomôže. Nezabudnite ani na rôzne cvočky a kovanie.

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny