Na počiatku bol dobrý úmysel prekonávať bariéry a vzdialenosti, nikto však netušil, že ich hodnota naberie na význame práve minimálne posledný rok. Reč je o online eventoch, ktoré sa stávajú bežnou súčasťou nášho pracovného, ale aj voľnočasového života.

Kovidom sa život síce zastavil, ale neskončil. Kontakty treba udržiavať v každom období. Pre ich progres sú teraz dôležité sociálne interakcie, ktoré nám ponúkajú rôzne online eventy. V mnohých sa však stráca ich efektivita a obsah. Chcete vyskúšať online event, ktorý bude stáť naozaj za to? Nechajte si poradiť od skúsených odborníkov, ktorých nájdete na www.eventnadialku.sk

Hromadné konferencie sú stále možné!

Jednými z podujatí, dôležité pre chod podnikania a vedeckých poznatkov, ktoré tento portál ponúka, sú konferencie. Ak to súčasné podmienky nedovoľujú, prečo to neskúsiť formou online konferencií či online seminárov so stovkami účastníkov a vysokou mierou interaktivity? Skúsení odborníci dokážu odhaliť aké sú vaše potreby a zvolia potrebný eventový formát.

Po technickej stránke vieme zabezpečiť profesionálne virtuálne štúdio, natáčanie a nahrávanie zvuku profesionálnou technikou, ako aj live strih, réžiu a diskusiu. Vypracovať presný scenár konferencie, ako aj zabezpečenie spíkrov či hudbu je vecou, ktorú ponúkame v rámci dramaturgie online konferencií. Základom je odbremeniť vás od starostí spojených s organizáciou, aby ste sa mohli zamerať na obsah celej akcie.

Ako sa hovorí: najlepší zamestnanec je spokojný zamestnanec a online priestoru nebráni, aby sa v ňom uskutočnil online teambuilding s pestrými aktivitami, ktoré posilnia tímového ducha. Zdá sa vám, že to na diaľku nie je ono? Presvedčíme vás, že sa kolegovia v zamestnaní dokážu zomknúť a zabaviť aj keď nie sú úplne spolu.

Pracovníci na home-office sa často cítia osamelí, rovnako sa v súčasnej dobe môžu často cítiť aj pod tlakom, a tým sa stávajú menej produktívni. Aktivitami online teambuildingu sa ich psychická nepohoda môže znížiť, čo sa odzrkadlí v lepších výsledkoch ich práce. Podstatou takéhoto eventu sú online teambuildingové hry, rovnako zážitkové aktivity ako varenie alebo cvičenie a nesmú chýbať zábavné aktivity. Či už ide o karaoke alebo hudobné a kultúrne predstavenie pre daných účastníkov, šité na mieru.

Balíčky s vínom pred dverami

To presne platí pre online ochutnávku vín, ktorú je možné si tiež zorganizovať so svojimi partnermi či kolegami. Vzorky vín a preferencie sú konzultované s klientom ako aj počet vzoriek. Klient poskytne zoznam účastníkov spolu s ich adresami a telefonickými kontaktmi a v určenom čase budú ochutnávkové balíčky doručené na konkrétne adresy. Víno určené na degustovanie je fľaškované vo fľaškách objemu 0,25L. Samotný priebeh ochutnávky prebieha tak, že v určenom čase sa účastníci pripoja na zadaný link a profesionálny someliér/someliérka bude ochutnávku vína viesť cez online platformu.

 

Facebook Comments

You may also like

Stratili ste cestu k partnerovi? Takto sa s ním opäť zblížite

Vo víre denných povinností sa občas stane, že