IT sféra sa vyvíja rýchlosťou blesku. Ak chcete zostať v obraze, musíte neustále sledovať technológie, ktoré hýbu moderným svetom. Jedným zo spôsobov, ako tento progres dobehnúť a udržať s ním krok, sú kurzy.

Spoľahnite sa na kvalifikovaných odborníkov

Cisco certifikáty Amazon Web Services Certificate môžete získať iba od kvalifikovaných vzdelávacích partnerov spoločností. V súčasnosti pôsobí na Slovensku iba jedna firma, ktorá má titul Cisco Learning Partner Specialized a je oprávnená vydávať Cisco certifikáty – ALEF Training.

Školiaca miestnosť Training Alef
Školiaca miestnosť Training Alef

Ako získate Cisco certifikát alebo AWS Certification?

Cisco patrí medzi najväčších technologických gigantov na svete. Ak máte záujem o globálne uznávaný Cisco certifikát, ste vhodným adeptom na osobnú Cisco certifikáciu určenú pre IT špecialistov.

ALEF Training ponúka aj profesionálne školenia pre firmy s možnosťou vybrať si z komplementárnych technológií ako Citadelo, Isecom, Libelium, Nutanix, PRINCE2, ITIL® kurz a certifikát, ISC a ďalšie.

Amazon je lídrom v oblasti public cloudu poskytujúceho IT platformy IaaS, PaaS alebo SaaS. ALEF Training ako oficiálny školiaci partner Amazon Web Services prináša nielen teoretické znalosti, ale umožňuje ich vyskúšať si aj v praxi.

Certifikácia AWS - Training Alef
Certifikácia AWS – Training Alef

Podobne ako pri Cisco školeniach, aj pri AWS ponúka spektrum špecifických kurzov: Cloud Practitioner, Solutions Architect, SysOps Administrator, Developer, DevOps Engineeer atď.

Pozrite si ponuku kurzov a zlepšite svoje kariérne vyhliadky s Cisco certifikátom alebo AWS Certificate.

 

 

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je