Poznáte tie dni, keď je tak škaredo, že by ste ani psa von nevyhodili a nemáte chuť sa opäť raz nudiť na gauči pri seriáli alebo filme, ktorý už poznáte naspamäť odpredu aj odzadu? Ak ste rodičia, určite nechcete s deťmi počas sychravých dní stále len sedieť pri televízore, takže je načase poobzerať sa po zmysluplnejších alternatívach trávenia voľného času.

Na výber máte samozrejme mnoho činností rôzneho druhu, vďaka ktorým sa dokážete zabaviť, no dnes pre vás máme skvelý tip na aktivitu, ktorá vás tak skoro neomrzí – vyskúšajte stolný hokej!

So stolným hokejom sa rozhodne nudiť nebudete!

Stolný hokej si nejde nezamilovať. Všetko čo k plnohodnotnej zábave potrebujete, máte okamžite k dispozícii: hraciu plochu, hokejky, a tiež puky, takže vám už nič nebráni naplno sa pustiť do hry. Na skórovacom zariadení si môžete kedykoľvek skontrolovať stav hry a nemusíte sa báť ani poriadne sa oprieť do hry – nárazuvzdorné hokejky sú na váš zápal perfektne pripravené a len tak ich nezničíte.

Vďaka stolnému hokeju si užijete množstvo napínavých chvíľ a nasmejete sa na veselých zážitkoch, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Oživte stretnutia s priateľmi či večery s rodinou, oslavy a večierky stolným hokejom. Túto skvelú, neopozeranú zábavu si môže užiť každý od troch rokov až po… horná hranica neexistuje. Nastaviteľné kovové nohy na stole vám umožnia prispôsobiť si výšku tak, ako potrebujete.

Ako funguje Air Hockey?

Stolný hokej - zábava pre celú rodinuPocíťte skutočnú silu vzduchu! Stolný hokej – Air Hockey je hra, kde proti sebe hrajú dvaja hráči napínavý zápas na špeciálnom hokejovom stole. Ten má veľmi hladký, klzký povrch na ktorom puk vďaka vzduchu kĺže po priamke relatívne konštantou rýchlosťou po stole a dochádza k minimalizovaniu trenia. Hra je preto veľmi svižná, rýchla a zbesilá, pravidlá sú naozaj veľmi jednoduché a účelom je byť šikovnejší a nastrieľať súperovi viac gólov, ako nadelí on vám. Kto vie, možno vám to pôjde tak úžasne, že budete môcť uvažovať o dráhe profesionálneho hráča…

Vedľajším účinkom tejto zábavnej aktivity je spaľovanie kalórií. Samozrejme, nie v takom množstve, ako keby ste hrali skutočný hokej, pretože vyvíjate neporovnateľne menšie množstvo fyzickej námahy, no aj hranie stolového športu v domácich podmienkach môže byť zaujímavým doplnkovým cvičením, pri ktorom odbúrate v závislosti od dĺžky hrania pokojne aj 250 – 300 kalórií, čo nie je až také zlé číslo, čo na to poviete?

Kde zoženiete kvalitný stolný hokej, čo nezruinuje váš rodinný rozpočet?

Ak hľadáte kvalitný, precízne spracovaný stolný hokej, ktorý sa vďaka výnimočnému dizajnu bude vynímať napríklad vo vašej obývačke alebo detskej izbe, určite sa pozrite sem: https://hop-sport.sk/stolny-hokej/

Kúpa stolného hokeja je výborná investícia pre hráčov všetkých vekových skupín. Užijete si ju niekoľko rokov a môžete si vybrať taký druh stolného hokeja, aký najlepšie vyhovuje vašim potrebám a aký sa najviac hodí do vybranej miestnosti. Z dizajnového hľadiska nie je problém zvoliť si estetický kúsok, za ktorý sa rozhodne nebudete musieť hanbiť. Na hop-sport.sk nájdete skvelé produkty za výborné ceny a vďaka rýchlemu dodaniu a skvelému zákazníckemu servisu môžete mať svoju objednávku doma už o pár dní.

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je