Starostlivosť o vaše telo by mala zahŕňať nielen pleť a vlasy, ale aj stravovanie a ústnu dutinu. Prezradíme vám, ktoré produkty na prírodnej báze sa oplatí vyskúšať a tiež, kde si ich môžete zakúpiť za výhodné ceny.

Ponúknite sa zdravými, výživnými a chutnými potravinami

Heslom „v zdravom tele, zdravý duch“ sa riadili už naši predkovia a zostáva naďalej aktuálne aj v dnešnej dobe. Je preto vhodné, aby ste do vášho stravovania zahrnuli zdravé bio potraviny vyrábané v súlade s ekologickým a udržateľným poľnohospodárstvom. Táto kategória môže zahŕňať široké spektrum potravín od mliečnych výrobkov a cestovín cez ovocie, zeleninu a sušené plody až po pečivo či detskú výživu. Svoje pevné miesto majú v tejto sekcii taktiež bezlepkové potraviny, rastlinné nápoje či dokonca rozličné sladké a slané pochúťky. Medzi najobľúbenejšie produkty patrí napríklad vanilkový cukor vhodný do múčnikov aj kŕemov, kypriaci bezlepkový prášok do pečiva určený pre prípravu báboviek alebo sušienok, exotická fazuľa mungo do polievky prípadne do šalátu či bezlepková pohánková kaša, ktorú si vychutnáte nielen počas raňajok.

Ako na zdravý chrup a nákup z pohodlia domova

Popri zdravej a vyváženej strave by sme mali prikladať pozornosť taktiež primeranej ústnej hygiene, v rámci ktorej sa pri ochrane zubov pred kazmi môžete spoliehať na účinné prírodné zložky bez obsahu chemických látok. Prírodná zubná pasta z dielní značiek ako je Ecodenta, Sante, Weleda, Natura Siberica, Neobio či Lavera preto predstavuje záruku čistej ústnej dutiny, sviežeho dychu a zdravých zubov. Kým niektoré pasty sú vybavené hydratačným účinkom, ďalšie predchádzajú vzniku zubného kameňa či tvorbe zubného povlaku. Zadovážiť si môžete tiež efektívnu bieliacu pastu, zubné pasty s fluoridom alebo bez neho či pastu špeciálne určenú pre citlivé zuby a ďasná.

Ak chcete ušetriť čas aj peniaze, tak vedzte, že mnohé produkty z oblasti prírodnej kozmetiky a zdravej výživy sú dostupné v ponuke predajcu slovenského naureus.sk. Sortiment stránky je prehľadne usporiadaný do viacerých kategórií a na výber máte rôzne alternatívy pre platbu aj dopravu tovaru. V prípade objednávky s hodnotou vyššou ako suma 69 eur je pritom doručenie zakúpených produktov bezplatné.

Facebook Comments

You may also like

To najlepšie pre váš zrak – ako vybrať dobrú očnú kliniku

Zdravie očí je neoceniteľným darom, a preto je