Navštívte webovú stránku HappyFoto a vyberte si z ponuky rôznych fotoproduktov. Možno vás zaujme produkt, ktorý by bol ideálnym darčekom pre niekoho z vášho okolia. A hneď si ho aj online objednajte.

Fotoprodukty s vlastnou fotografiou

Na každý z fotoproduktov si môžete naniesť vlastnú fotografiu. To by bolo prekvapenie pre niekoho z vašich blízkych, ak by od vás dostal darček na ktorom by našiel niečo, čo má rád. Napríklad fotografie predstavujúce jeho koníčky, rodinku, obľúbené miesta, či príťažlivé interiérové vizuály. Určite by sa potešil.

Výber fotoproduktov

Na webovej stránke Happy Foto môžete navštíviť sekciu Akcie, kde nájdete aktuálne zľavy na rôzne fotoprodukty. Ponuka zliav sa stále mení, preto ju nezabudnite sledovať.

  • HappyFoto ponúka, až tri rôzne spôsoby, ako si vytvoriť niektorý z fotoproduktov. Môžete využiť online spôsob a to prostredníctvom intuitívneho webu www.happyfoto.sk. Ďalej pomocou programu HappyFoto, ako aj cez novú mobilnú aplikáciu HappyFoto.
  • Nech už si zvolíte akýkoľvek spôsob, pri samotnej výrobe na vás bude čakať veľké množstvo rôznych pozadí, ornamentálnych doplnkov, či klip artov, ktoré si viete upraviť rôznymi nezvyčajnými efektmi.

Fotoprodukty deLUXE

Špeciálnou kategóriou produktov sú fotoprodukty deLUXE. Týka sa to fotoknihy deLUXE a fotokalendára deLUXE. Ich výroba prebieha fotochemickou cestou pričom sa využíva kvalitný fotopapier Fuji Crystal Archive HD Album. Vďaka tomu sú farby na každom zábere živé a jasné. Tak isto sa na ich povrchu nezachytávajú odtlačky prstov. Doba spracovania fotoknihy je 8 pracovných dní. Fotokalendár sa spracovávajú 3 pracovné dni.  Rovnako kvalitným fotokalendárom je fotokalendár zušľachtený lakovaním. Lak na povrchu papiera chráni fotografie pred otlačkami prstov a nečistotami. Kalendár tak zostane počas celého roku ako nový.

 

 

Facebook Comments

You may also like

UTV, Side-by-Side alebo ATV štvorkolka: Aké sú medzi nimi rozdiely?

Svet štvorkoliek je plný rôznych pojmov, ktoré môžu