Väčšina podnikateľov si nájde čas na vyplnenie daňového priznania až na poslednú chvíľu,  a vtedy sa môže stať, že dôjde k nesprávnemu vyplneniu. Tomu sa chce pochopiteľne vyhnúť každý z nás, no nie vždy máme čas na vyplnenie množstva papierov. Vyplnenie daňového priznania nám zaberie vcelku veľa času, no predsa existuje spôsob, ktorý vám tieto „papierovačky“ uľahčí. Áno, hovoríme o vyplnení daňového priznania prostredníctvom internetu, čo je stále viac a viac obľúbené. Môžete to uskutočniť prakticky kdekoľvek, kde máte k dispozícií počítač a je to omnoho komfortnejšie ako klasické papierové vypísanie priznania. Poďme si v krátkosti povedať, prečo je lepšie vyplnenie daňového priznania online, teda elektronickou formou.

Zoznámte sa s inteligentnou aplikáciou

Aplikácia na vyplnenie daňového priznania je natoľko inteligentná a spoľahlivá, že vďaka nej vyplníte daňové priznanie hravo a bez problémov. Pravidelne je aktualizovaná na základe platnej legislatívy, spracováva maximálne limity, nezdaniteľné minimum, odpočítateľné položky, daňový bonus a príjmy oslobodené od dane. Ak by ste náhodou niečo zabudli vyplniť, prípadne by ste sa pomýlili, nič sa nedeje! Aplikácia vás na túto chybu upozorní a vy si dané údaje môžete pokojne opraviť. To je dosť dobré, nemyslíte? Okrem toho vás informuje, koľko času budete potrebovať na dokončenie, čiže máte prehľad skutočne o všetkom.

Aké podmienky musím splniť?

Aby ste aj vy mohli vyplniť daňové priznanie cez internet, je potrebné potvrdenie o zdaniteľných príjmoch i rodné listy deti. V niektorých prípadoch je potrebné doložiť potvrdenie o platbách do 3. piliera, no to je už u každého rôzne. Ak si aj vy chcete uľahčiť túto povinnosť, ktorú musíme pravidelne uskutočniť, navštívte webovú stránku www.mojedane.sk, kde sa dozviete bližšie informácie a podmienky, ktoré je potrebné splniť.

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Naše tipy ako vybrať krovinorez či strunovú kosačku

Či už vlastníte rozľahlý pozemok alebo menšiu okrasnú