Telesné i duševné uvoľnenie tela je niečo, čo z času na čas potrebuje každý z nás. Vedieť relaxovať je v podstate schopnosťou človeka uvoľniť sa, nájsť akýsi pokoj a duševnú vyrovnanosť. Ak to človek vie, ovláda nielen relaxáciu, ale má tiež pevnejšie duševné i fyzické zdravie, lepšiu pracovnú výkonnosť, sústredenie a pokojnejší život bez únavy. Väčšina z nás však zrejme patrí medzi tých, ktorí sa nevedia až tak uvoľniť, čo sa prejavuje kŕčovitosťou, podráždeným správaním i poruchou spánku. Vedeli ste, že nedostatok oddychu a regenerácie tela môže mať závažné zdravotné dôsledky? Môže ísť o ischemické choroby srdca, žalúdočné vredy, zvýšený krvný tlak, ba dokonca rakovinu!

Blahodarný kúpeľ či uvoľňujúca masáž? Doprajte si presne to, čo vaše telo potrebuje!

Aj vy máte pocit, že by ste potrebovali poriadny wellness pobyt? Doprajte si ho, veď čo je dôležitejšie ako zdravie a pohoda človeka? Aktuálnou novinkou v Hoteli Grand v Tatrách je spojenie kúpeľníctva a ozdravovania, ktoré je zárukou blahodarných účinkov a modernej wellness starostlivosti, ktorá vás privedie na úplne iné myšlienky! Túžite po skvelom kúpeli, ktorý je dokonalým pôžitkom pre vše telo? Alebo potrebujete uvoľňujúcu masáž, ktorá vás zbaví nepríjemnej bolesti svalov? Na výber máte niekoľko rôznych procedúr, ktoré z vás spravia úplne nového človeka! Zverte sa do rúk profesionálov a doprajte si wellness elixír, ktorý vás nabije potrebnou silou.

A čo by to bol wellness pobyt bez osvieženia sa v bazénoch či relaxu vo vyhriatych vírivkách? Ubytovanie s bazénom ponúka jedinečný zážitok, a to najmä v noci, kedy môžete obdivovať prekrásnu nočnú oblohu plnú hviezd. Vezmite vašu polovičku najbližší víkend do celoročného strediska Jasná a užívajte si procedúry, masáže, saunovanie či relax vo vírivkách plnými dúškami!

 

Facebook Comments

You may also like

To najlepšie pre váš zrak – ako vybrať dobrú očnú kliniku

Zdravie očí je neoceniteľným darom, a preto je