Zvieratník obsahuje dvanásť znamení, pričom každé z nich sa vyznačuje inými charakteristickými vlastnosťami. Toto prezradí horoskop o kozorožcovi.

Kozorožec sa podľa horoskopov spája s veľkou silou charakteru a činmi založenými na presnosti, zodpovednosti i vytrvalosti. Často je kozorožec označovaný za najpraktickejšie zo všetkých znamení, ktoré má v sebe horoskop. Kozorožec sa nezvykne spoliehať na náhody a všetko plánuje dlho dopredu. Stratégiu využíva vo všetkých oblastiach života a svoj systém disciplinovane dodržiava.

O každom znamení povie niečo iné horoskop. Kozorožec sa vyznačuje ambicióznou a cieľavedomou povahou. Túži po uznaní a kvôli svojim cieľom sa dokáže zriecť hocičoho príjemného. Kozorožci sú spoľahliví a zodpovední. Povahovo sú introverti a do hĺbky ich pozná len niekoľko blízkych priateľov.

Organizovaní a pracovití kozorožci

Ľudia narodení v znamení kozorožca často pracujú aj mimo svojho zamestnania a peniaze i prácu berú vážne. Zvyčajne ich môžete nájsť pracovať v realitných kanceláriách, štátnej službe a vďaka organizačným schopnostiam aj vo vedúcich pozíciách.

Slávni kozorožci

Medzi kozorožcami nájdete aj mnoho slávnych osobností, napríklad Stephen Hawking, Kate Moss, Jana Kirschner, Marián Geišberg, Jim Carrey či Orlando Bloom. V tomto znamení sa narodil aj Marilyn Manson, Michael Schumacher, Elvis Presley alebo aj spisovateľ J.R.R. Tolkien.

Kozorožci a vzťahy

Kozorožci bývajú zdržanliví a hanbliví, no nikdy nad sebou nestrácajú kontrolu. A hoci svojho partnera veľmi milujú, nechávajú si kúsok súkromia pre seba. Manželstvo uzatvárajú len vtedy, keď si dôkladne preveria kvality svojho partnera. Neraz hrá dôležitú úlohu aj finančná situácia.

 

Foto: Pixabay

 

Facebook Comments

You may also like

Stratili ste cestu k partnerovi? Takto sa s ním opäť zblížite

Vo víre denných povinností sa občas stane, že