Ladné tvary, pohodlné sedenie – to sú jedálenské stoličky, ktoré vytvoria jedinečnú atmosféru kuchyne každej domácnosti. Stoličky do kuchyne Lana sú s ladnými tvarmi a v elegantnom dizajne, doplnené o príjemnú plochu na sedenie a úžasný komfort na chrbát v odpruženej verzii, ale aj v pevnom prevedení so štyrmi nohami.

Jedálenská stolička Lana patrí k luxusným modelom, ktorý si môže dovoliť každý. Stolička je v koženom prevedení v kombinácii s kovovým rámom. Dostatočne pevná konštrukcia je vhodná aj pre vyššie váhové kategórie.

„Stoličky Lana vytvárajú svojou rôznorodou farebnosťou jedinečnú atmosféru kuchyne. Jedálenské stoličky Lana I a Lana II spĺňajú všetky bezpečnostné štandardy, doplnené o možnosti výberu medzi odpruženou a verziou na 4 nožičkách,“ informuje WE-TEC predajca v showroome R1 v Bratislave.

Stolička Lana vhodná do každej kuchyne

Stolička do kuchyne je často nábytkom, ktorý vytvára atmosféru v čase stretnutia rodiny pri jedle. Počas sedenia musí spĺňať najvyššie štandardy pohodlia a bezpečnosti pre široké spektrum váhových kategórii. Kovová konštrukcia zaručuje, že Lana je pevná a pohodlná jedálenská stolička.

„Rozmery stoličky prispievajú k ideálnemu rozloženiu tela pri sedení počas prijímania stravy. Jedálenská stolička Lana je vyhotovená z koženky a matného brúseného nerezu, ktorý odoláva vlhkosti a parám v kuchyni,“ pokračuje v rozprávaní predajca z WE-TEC.

 

Jedálenská stolička Lana za jedinečnú cenu

Dizajnová stolička do kuchyne Lana v dvoch prevedeniach, s odpruženou podnožou a s verziou na štyroch nožičkách, je dostupnejšia, ako by ste si mohli myslieť. Štýlový a pohodlný dizajn si môže dovoliť naozaj každá domácnosť.

Jedálenské stoličky Lana patria k doplnkom kuchyne, ktoré sa radia ku šperkom domácnosti. Stoličky do kuchyne Lana sme ešte viac priblížili verejnosti a veríme, že potešia široké vrstvy ľudí na Slovensku,“ ukončuje predajca z We-Tec showroom v R1 v Bratislave.

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny