Luxusné spoločníčky sú ženy, ktoré jedni nenávidia a druhí ich milujú. Sú krásne, inteligentné, spoločenské a usmievavé. Sú to obyčajné ženy, ako možno práve tá Vaša, alebo tá, ktorú tajne milujete. Príbeh Lenky je svedectvom, že luxusné spoločníčky majú právo na splnenie si snov a túžob každej ženy, ktorá chce mať manžela, deti a svoju rodinu.  

 

Môj manžel bol mojim prvým klientom

Lenka mala 19 rokov, keď sa rozhodla študovať na vysokej škole. Chýbali jej však peniaze a rozhodla sa, že svoju krásu a inteligenciu využije na prácu luxusnej spoločníčky.

„Pamätám si, že môj prvý večer bol dosť nervózny a necítila som sa najlepšie. Nikdy predtým som nebola s mužom a mala som obavy, čo mám očakávať,“ začína svoj príbeh Lenka.

Jej prvý klient sa volal Karl a bol zo Švajčiarka. Bol to obyčajný muž, ktorý bol zaplavený prácou a občas potreboval príjemne strávené chvíle v spoločnosti ženskej spriaznenej duše.

„S Karlom to bol nezabudnuteľný večer. Hneď po prvom stretnutí sme sa začali stretávať veľmi často a pravidelne, bol rozvedený. Asi po pol roku začal trvať na tom, aby som sa nestretávala s inými mužmi, že mu to veľmi prekáža a že sa o mňa postará. Vedela som, že to znamená niečo viac. Musela som sa rozhodnúť buď Karl, dobrosrdečný, milý, chápavý, moja istota, alebo iní muži. Netrvalo mi to dlho. Bože sa pamätám, na ten večer nikdy nezabudnem,“ zahľadela sa Lenka, pokračuje „Stretli sme sa večer po práci, vzal ma do výbornej reštaurácie a začal … Zamiloval som sa do Teba, ako človek mi veľmi vyhovuješ, voniaš, veľmi mi záleží na našej budúcnosti, zostaň prosím so mnou v Zurichu, zostala som ako obarená. Odišla som domov a mala o čom rozmýšľať. Nevideli sme sa viac ako 3 týždne, aby sme si obaja ujasnili čo a ako. Začal mi strašne chýbať, sadla do lietadla s jednou taškou  a žijem v Zurichu 8 rokov“.

 

Príbeh lásky luxusnej spoločníčky 

Dnes Karl a Lenka žijú spolu už viac ako 8 rokov. Majú dve deti, ktoré majú najlepšie vzdelanie a školy. Bývajú na okraji Zurichu v dome, ktorý spoločne získali a zariadili za zarobené peniaze.

„Niekedy rozmýšľam nad tým, či sa Karl s tým ako sme sa spoznali vysporiadal a či mu to odstupom času skutočne neprekáža čo som robila… Potom sa však pozriem na našich drobcov a Karla a pochybnosti sa rozplynú. Je to veľmi vzorný otec a neuveriteľný manžel,“ púšťa nás do svojho rodinného života Lenka.

Zabezpečená rodina Lenky, bývalej luxusnej spoločníčky a Karla, manažéra firmy, si skutočne užíva rodinné šťastie, svoje deti a zabezpečený život.

„Karl mi nikdy nič nevyčítal a v podstate sme ani o tom nikdy nediskutovali. Som naozaj šťastná, že to bol práve on, koho som stretla prvý večer v práci luxusnej spoločníčky,“ ukončuje s úsmevom a pokojom v tvári Lenka.

 

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Stratili ste cestu k partnerovi? Takto sa s ním opäť zblížite

Vo víre denných povinností sa občas stane, že