Hľadáte spoľahlivý obchod, na ktorom je obrovský sortiment balónov a rôznych party doplnkov? Ak áno, tak ste na správnom mieste!

V živote vás môžu čakať významné udalosti. Jedna z nich je svadba, dôležitá a krásna udalosť, ktorá si vyžaduje poriadnu výzdobu. Taktiež si môžete vytvoriť vlastnú nezabudnuteľnú party alebo rodinnú oslavu, ktorú spríjemníte vhodnými doplnkami a ozdobami poprípade nejakými party zábavkami. Uvedené veci si dokážete kúpiť na našom eshope partyhity.sk za výhodnú cenu. Máte na výber od balónikov až po rôzne sviečky a ohňostroje. Pri kúpe balónikov vám náš obchod ponúka 2 druhy balónikov, latexové a fóliové balóniky.

Aký je medzi nimi rozdiel? Latexové balóniky dokážu lietať až 10 hodín, avšak kvôli teplu sa môže doba lietania skrátiť o hodinu. Dobu lietania dokážeme predĺžiť pomocou gélu Hi-Float. Vďaka Hi-Floatu sa v balóniku vytvorí vrstva, ktorá zabráni úniku hélia a doba lietania balónika sa tak zvýši až o niekoľko dní. Naopak, u fóliových balónikov hélium uniká výrazne pomalšie ako u latexových. U fóliových balónikov je to približne 7 až 14 dní. K balónom vám ponúkame aj rôzne doplnky ako napríklad vrecia na prepravu balónov a stuhy na balóny. Okrem nášho širokého sortimentu vám ponúkame aj počas pracovných dní službu nafúkania balónikov héliom.

Chystáte sa zorganizovať rodinnú oslavu alebo svadbu? Tak naša stránka je tým prvým miestom, ktoré by ste mali navštíviť!

doplnky pre oslavy, párty deti, party pre dospelých, hélium, balóny, stolovanie, ohňostroje, sviečky, svadba, svadobné doplnky, svadobné pomôcky partyhity.sk

Facebook Comments

You may also like

Stratili ste cestu k partnerovi? Takto sa s ním opäť zblížite

Vo víre denných povinností sa občas stane, že