Vyberte si ten správny štýl a kombinácie od správnej farby ponožiek až po vhodné pánske zimné bundy.

Nie je žiadnou novinkou, že aj páni si dávajú čím ďalej tým viac záležať na módnych trendoch. Ale všetkého veľa škodí a treba si dávať pozor a nepreháňať to. Lebo nie vždy to, čo je v móde sa hodí každému. Prinášame vám päť základných pravidiel, ktoré treba dodržať, aby vás dámy považovali za neodolateľného. Keď si budete dávať pozor na tieto rady, tak určite nič nepokazíte.

  1. Každá príležitosť vyžaduje iné oblečenie.

Zostaňte však verný vášmu štýlu. Je jasné, že do práce pôjdete v obleku a do baru s priateľmi v rifliach a tričku. Na romantický večer zvoľte neformálne ale elegantné oblečenie. Namiesto trička radšej košeľu a namiesto pohodlných botasiek elegantné topánky, k tomu športové sako a už ste na tej správnej ceste. Túto zimu je v móde biela pánska košeľa, takže klasikou nič nepokazíte.

  1. Zvoľte tie správne doplnky.

Aj tu platí menej je viac. Musia sa vždy hodiť k tomu, čo máte na sebe. Športový outfit – športové doplnky a zas elegantný outfit si žiada elegantné doplnky. Aj výber toho správneho parfému môže vzbudiť väčšiu pozornosť u nežnejšieho pohlavia.

  1. Pozor na topánky.

Ženy vždy hľadia mužom na nohy, tak si dávajte veľmi veľký pozor na tú správnu kombináciu ponožky-pánske topánky. Podľa typu a farby ponožky vás budú skúmať a hodnotiť. Tohto roku sú trendom klasické mokasíny ale miesto si nájdu aj sneaker.

  1. Vyberte tú správnu bundu.

Pánske bundy a kabáty sú v zimnom období to prvé, čo na vás dámy uvidia. Elegantný kabát či teplá vetrovka, to je už na vás. V tomto prípade rozhoduje váš osobný štýl obliekania, ale nezabudnite na správne kombinácie. V módnych trendoch tohto roku dominuje hlavne modrá, čierna a sivá farba.

  1. Sebavedomie a správne vystupovanie.

Pekné šaty, či športová postava nestačia na to, aby ste sa zapáčili. Bez toho správneho vystupovania ďaleko nezájdete. Tak si buďte istý sám sebou a hlavne sa dobre cíťte vo svojich šatách. Elegantné a slušné spôsoby si podmania každé ženské srdce.

 

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny