Giacomo Casanova bol historickou postavou XVI. storočia, ktorý bol okrem iného veľkým milovníkom žien. Nešlo mu v podstate o nič iné, len dostať ženy do postele. Existuje mnoho mužov, ktorí sú povahovo úplne rovnakí ako bol Casanova. No poznáte pravidlá novodobého Casanovu?

Počúvajte

Počúvať niekoho je jedným z najdôležitejších pravidiel, ktoré by ste sa mali určite naučiť. A to sa týka najmä počúvania žien. Vypočujte si všetko, čo má Vaša drahá na srdci. Aj keď Vás to možno ani nezaujíma, ona to určite nezistí. Vypočuť si ženu je síce niekedy náročné, ale bude to pre ňu nádherné gesto, ktorým si ju určite získate.

Bavte sa

Neberte život príliš vážne. Užívajte si slobodu, radosť zo života a vychutnávajte si každú chvíľu s priateľmi. Tým sa zvýši aj Vaše sebavedomie, ktoré je jedným z hlavných kvalít novodobého Casanovu.

Choďte si s priateľmi zahrať poker alebo si vyrazte do kina. Jednoducho žite každý deň naplno.

Nebojte sa

Ak Vás vyhodia z práce, nevadí. Nájdete si inú a lepšiu prácu. Ak Vás opustí dievča, tiež to nevadí. Na svete je mnoho iných, ktoré Vás budú mať radi takého, aký ste. Netrápte sa kvôli malichernostiam.

Riaďte sa len Vašim inštinktom

Nepočúvajte názory iných ľudí. Väčšina z nich Vám bude hovoriť, že život Casanovu je plný hriechu, zvrátenosti a nevyspytateľnosti. Síce je to viac menej pravda, treba si však uvedomiť, že svet potrebuje aj takýchto mužov. Ostatní ľudia to možno nikdy nepochopia, ale dôležité je to, aby ste boli Vy spokojný a šťastný. Verte si, aj keď možno spravíte v živote mnoho chýb, ktoré časom oľutujete. Chyby predsa človeka posunú dopredu a ukážu mu správnu cestu.

Pravidlo na záver …

Nezabúdajte, že aj Casanova našiel vo svojom živote lásku. Spoznal ideálnu a milujúcu ženu, s ktorou počal niekoľko detí. Síce až v neskoršom veku, ale predsa si uvedomil, že niekedy je lepšie vymeniť milostné romániky za niečo hlbšie a vzácnejšie.

 

Zdroje: wikihow.com

Obrázky: mrwallpaper.com, McCarony / Dollar Photo Club

Facebook Comments

You may also like

Stratili ste cestu k partnerovi? Takto sa s ním opäť zblížite

Vo víre denných povinností sa občas stane, že