Predaj predvádzacích vozidiel sa v ostatnom čase stáva veľkým hitom. Niet sa čomu čudovať, zákazníci toto riešenie považujú za najlepšie v pomere cena/výkon. Pohrávate sa aj vy s myšlienkou, že aj pre vás je predvádzacie auto najlepšou možnosťou? Tu je 5 dôvodov, ktoré vás presvedčia o správnosti vašej myšlienky.

 

1. Skvelá cena

Predvádzacie vozidlo nie je úplne nové, najčastejšie vám však palubný počítač ukáže počet najazdených kilometrov do 30 tisíc. Cena vozidla najvýraznejšie klesne po prvých pár mesiacoch používania a práve to je dôvod, prečo je predaj predvádzacích vozidiel zaujímavý. Za takéto auto zaplatíte v priemere o 10% menej, ako by vás stálo nové vozidlo.

 

2. Výborný technický stav

Predvádzacie vozidlo bolo využívané na to, k čomu ho predurčuje názov – na predvádzanie. Autorizovaní predajcovia ho využívali na propagačné účely: vystavovali ho na rôznych podujatiach, občasne ho použili zamestnanci na služobnú cestu alebo stálo vystavené pred predajňou. Vďaka tomu má najazdených niekoľko tisíc kilometrov, vonia novotou a často ešte je v záručnej dobe.

 

3. Za dobré peniaze špičková muzika

Ako sme už spomínali, pri predaji predvádzacieho vozidla ide cena dole o 10 %, aké modely sú však v ponuke? Predajcovia chcú zákazníkom ukázať to najlepšie zo svojho portfólia, preto často narazíte na autá s nadštandardnou výbavou, v obľúbených farebných či materiálových prevedeniach. Za dobré peniaze skutočne dostanete špičkovú muziku, vďaka ktorej si užijete komfort a bezpečnosť na cestách.

 

4. Auto kupujete od autorizovaného predajcu

Predaj predvádzacieho vozidla má v porovnaní s kúpou jazdeného auta jednu veľkú výhodu – kupujete ho od autorizovaného predajcu. To znamená, že sa nemusíte obávať rôznych skrytých závad, ktoré sa objavia až po kúpe – predajcovia ručia za jeho 100 %. Taktiež odpadá riziko, že predvádzacie vozidlo bolo dovezené zo zahraničia alebo malo viacerých majiteľov.

 

5. Auto máte hneď

Keď si vyberiete nové auto z katalógu, trvá niekoľko týždňov, kým vám ho výrobca dodá. Naopak, ak sa rozhodnete pre kúpu predvádzacieho vozidla, máte ho k dispozícii okamžite. Navyše si môžete vyskúšať na testovacej jazde konkrétny model s výbavou, o ktorú máte záujem. V porovnaní so staršími autami, získavate ešte ďalšiu výhodu – predvádzacie vozidlá disponujú najmodernejšími technológiami na trhu.

 

Zaujíma vás, aké sú na predaj predvádzacie vozidlá v súčasnosti? Navštívte stránku www.finalcd.sk, kde vám navyše radi pomôžu a odpovedia na vaše otázky.

 

Facebook Comments

You may also like

Ako zorganizovať vskutku lacnú dovolenku

Zabudnite na predražené chorvátske penzióny a priváty. Zabudnite na