Total look v čiernej farbe bude veľmi dobrým nápadom pre mnohé ženy všetkých vekových kategórií. Zistite o ňom trochu viac a získajte niekoľko najlepších nápadov, ako ho urobiť elegantným.

Malé čierne šaty

Medzi najlepšie nápady na total look v čiernej farbe možno uviesť malé čierne šaty. Malé čierne šaty sú klasickým typom oblečenia, ktoré by mala mať vo svojom šatníku každá žena. Tento odev je štýlový a často sa nosí pri rôznych dôležitých príležitostiach a udalostiach. Čierne šaty vyzerajú vždy skvele, bez ohľadu na ich strih a štýl. Preto sa v tomto prípade môžete rozhodnúť pre slobodu podľa vašich individuálnych preferencií a vkusu.

Čierne sako

Ďalším fantastickým nápadom na čiernu štylizáciu je praktické využitie čierneho saka. Čierne sako bude vyzerať skvele s rôznymi časťami šatníka. Môžete ho nosiť ako oveľa elegantnejším spôsobom, tak aj športovým. Čierne sako môžete nosiť vo verzii s oblekovými nohavicami. V takomto prípade bude dobre fungovať počas pracovných a obchodných stretnutí. Dá sa kombinovať aj s džínsami a teplákmi, vďaka čomu bude možné vytvárať casualové outfity na každý deň.

Čierna sukňa

Na zozname oblečenia, ktoré by mala mať v šatníku každá žena, môžete uviesť aj čiernu sukňu. Tento kúsok oblečenia môže byť vyrobený z rôznych materiálov. Pre túto sezónu bude veľmi dobrým nápadom rifľová sukňa v mini a midi verziách, ako aj dlhá sukňa z tylu. Sukne v každom štýle môžete nosiť s dobre padnúcim topom, ktorý je veľmi všestranný. Aj v tomto prípade je možné použiť elegantnú čiernu blúzku alebo košeľu.

Čierne nohavice

Fantastický total look v čiernej farbe môžete vytvoriť aj s nohavicami v tejto farbe, ktoré sa budú dobre hodiť k ostatným častiam garderóby. Čierne nohavice sú veľmi univerzálne a vďaka nim si veľmi rýchlo poskladáte ten správny outfit. Odporúčame predovšetkým čierne džínsy a tepláky, ktoré sú univerzálne a používajú sa pri vytváraní každodenných štylizácií. Tepláky sa budú veľmi dobre hodiť k tričku a čiernej, športovej mikine.

Čierna mikina

V súčasnosti je medzi ženami veľmi obľúbený športový štýl, preto sa oplatí poskladať si v ňom aj štylizácie v štýle total look. V tomto prípade bude skvelou voľbou dámska mikina v čiernej farbe spolu s teplákmi v rovnakej farbe. Všetko nadobudne jedinečný charakter vďaka doplneniu športovej obuvi, napríklad sneakersov.

Čierny kabát

Čierny kabát nepochybne doplní množstvo štylizácií v čiernej farbe. Táto voľba je obzvlášť dobrá v jesennej a zimnej sezóne, keď je vonku nepríjemné počasie. Čierny kabát sa bude hodiť k štýlom rôzneho charakteru, športovejším aj elegantným, pretože je mimoriadne univerzálny.

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny