Tráviť voľný čas môžeme rôzne. Zatiaľ čo niekto dáva prednosť športovaniu, iný čítaniu a niekto skrátka hrá od rána až do večera. A nie je na tom nič zlé. Mnohí sa vďaka hrám naučili poriadne cudziemu jazyku, iní nadviazali priateľstvo, a niekto dokonca zlepšil svoje strategické myslenie. Pokiaľ tiež patríte k aktívnym hráčom, ponúka sa otázka, či využívate prémiové členstvo. PlayStation Plus. Že nie? Chyba! Toto členstvo so sebou nesie celú kopu výhod.

Výhody za pár eur

Cena PlayStation plus nie je do neba volajúca, napriek tomu nám ponúka celú kopu možností. Ponúka sa rovno v niekoľkých verziách líšiacich sa iba dobou trvania. A už z logiky veci vyplýva, že dlhodobejšie členstvo bude samozrejme aj lacnejšie. Len tým, že si človek zaplatí členstvo na dvanásť mesiacov, môže ušetriť až štyridsať percent čiastky.

Aby však bol vôbec dôvod tejto kúpy, poďme si zhrnúť hlavné benefity, ktoré sa prémiového členstva PlayStation Plus týkajú. Čo konkrétne nám prináša?

Hranie online s priateľmi aj bezplatné hry do vašej knižnice

Na zozname výhod nájdeme napríklad možnosť hrať online s priateľmi. K tomu všetkému musíme pripočítať aj bezplatné dopĺňanie vašej hernej knižnice. Každý mesiac prémiovému členovi doputujú do jeho zbierky dve hry zadarmo. Pokiaľ však nebudú podľa jeho gusta, ponúkne sa mu aspoň možnosť nakúpiť vyhliadnuté herné tituly v nemalých zľavách, ktoré bežne nie sú v predaji.

Tiež je tu možnosť uložiť si pozície z rozohratych hier alebo navyše ako členovia získate aj ďalších 100 GB miesta v online úložisku úplne zadarmo. Môžete sa tak hrať na viacerých konzolách a vždy pokračovať tam, kde ste naposledy skončili.

Dokonca sa v rámci prémiového členstva dočkáte aj rôznych kolekcií hier iba pre majiteľov PS. Inými slovami, po sčítaní všetkých benefitov, sa úroveň hrania posúva na úplne inú úroveň.

 

 

Facebook Comments

You may also like

Stratili ste cestu k partnerovi? Takto sa s ním opäť zblížite

Vo víre denných povinností sa občas stane, že