Máte problém s rozčesávaním vlasov? Klasické hrebene ich môžu zbytočne ťahať, lámať a vytrhávať. A to nehovoriac o tom, keď ich chcete rozčesať za mokra. Ale už ste počuli o Tangle Teezer? Tento hrebeň si stopercentne zamilujete.

Koniec šklbaniu vlasov pri česaní

Rozčesať vlasy je niekedy pekná drina. Obyčajné hrebene a kefy ich často len zbytočne poškodia alebo ešte viac zamotajú. Vnútorná štruktúra vlasov je tak narušená, čo vedie k rozštiepeným končekom a zamotaným vlasom a tvorbe chuchvalcov, ktoré často nedokážete rozčesať. Tak na toto už zabudnite a vymeňte svoj starý hrebeň za Tangle Teezer – ktorý si poradí s rozčesaním zamotaných, mokrých aj vlhkých vlasov bez ťahania a vytrhávania vlasov.

Prečo je Tangle Teezer dokonalý hrebeň?

Rôzna dĺžka flexibilných štetín na hrebeni spôsobuje to, že poškodenie vlasov je redukované na minimum. Štetiny sú navyše špeciálne navrhnuté tak, aby dokázali predchádzať rozštiepeným končekom, lámaniu vlasov a ich poškodeniu. Navyše suché vlasy po rozčesaní neelektrizujú, čo ocení nejedna žena, najmä ak vás trápia suché vlasy, či v zimných mesiacoch.

Vlasy budú po rozčesaní krásne hebké a lesklé. Hrebeň môžete použiť na každý typ a štruktúru vlasov. Stačí si vybrať hrebeň určený na kučeravé, husté, jemné či krehké vlasy. Navyše si ho zo sebou môžete zobrať kamkoľvek, keďže je dostupný aj v cestovnom prevedení s krytom pre ochranu štetín.

Hrebeň ideálny aj pre malé princezné

Rozčesávanie detských vláskov je častokrát komplikovanejšie, než je tomu pri tých dospeláckych. Keďže malé princezné chcú dlhé krásne vlasy, môže byť ich česanie nočnou morou. Jemné vlasy, ktoré sa na končekoch krútia, vytvárajú uzle, ktoré sa česaním len uťahujú nie sú pre Tangle Teezer problém. Rovnako tak ani kučeravé a husté vlasy. Deti sa s hrebeňom Tangle Teezer dokážu bez problémov učesať aj sami bez toho, aby to pre nich bola nočná mora.

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny