Hovorí sa, že šaty robia človeka. Každý sa teda prostredníctvom oblečenia nejako prezentuje a vyjadruje. Prečo svoj názor či preferencie nepovedať priamo, no nie verbálne? Nechajte za seba rozprávať oblečenie tak, aby to všetci videli.

Bavte sa a užívajte si trend, ktorý nemá žiadne hranice. Obľúbené hlášky z filmu, životné motto či akákoľvek iná potlač je vždy zaujímavým prvkom. Oblečenie odjakživa vyjadrovalo postavenie človeka. Nech sa pozriete na topánky, nohavice, doplnky či mikiny, každý kúsok nesie v sebe nejakú správu.

Zabezpečte si tričká, bundy i pánske mikiny s potlačou, ktorá priláka pohľady a už sa nebudete musieť báť nudného vzhľadu.  Navyše okoliu bude stačiť jeden jediný pohľad na vaše oblečenie a hovorené slová budú zbytočné.

Nápisy a potlač sú vždy trendy

Sú ležérne, nápadité a hlavne štýlové. Tričká i pánske mikiny s potlačou a nápismi sú jednoducho in. Nájdete ich dnes v každej kolekcii a na letné dni sú ako stvorené. Oblečenie s nápismi má vo svete módy svoje miesto a práve je ideálny čas na ich nosenie.

Hodia sa na prázdninové cestovanie, festivaly, ale aj a bežné dni. Môžete s nimi vyjadriť nielen svoje pocity a postoje, ale aj momentálnu náladu, ktorú chcete dať svojmu okoliu najavo.

A čo logá na oblečení?

Módna horúčka, kedy sú logá na oblečení veľké a viditeľné na prvý pohľad, je už našťastie za nami. Logá na oblečené treba vedieť nosiť. Platí tu základné pravidlo – dve a dosť. Hoci logománia môže lákať, odolajte a nekombinujte viac ako dve logá.

Logo na vašom outfite nemusí byť vidno hneď na prvý pohľad, nepredávajte značku za každú cenu. To by ste si už mohli rovno nalepiť visačku zo svojej obľúbenej mikiny na čelo. Buďte rafinovaný a vyberajte také kúsky oblečenia, ktoré tak nebijú do očí.

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny