Podmorský svet si svojím ojedinelým kúzlom podmaní takmer každého. Nevyskúšať si v zahraničí potápanie na otvorenom mori by bol hriech. No nie všetci majú možnosť vydať sa na dovolenku za hranice republiky. A ak chcete svojej priateľke, mamičke, dedkovi či kamarátovi dopriať nezabudnuteľný zážitok, ktorý vy už ste mali tú česť vyskúšať na vlastnej koži, potom je kurz potápania pre začiatočníkov ideálnou voľbou.

Život pod hladinou plynie pomaly, a preto je úplne upokojujúci a tichý. Zážitkový kurz sa organizuje v domácich podmienkach, pričom jeho cieľom je pripraviť účastníka na potápanie v reálnom svete, napríklad v mori. Kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR aj Európskou úniou.

Zážitkové darčeky sú nezabudnuteľné

Narodeninový deň vašej drahej polovičky sa blíži a vy bezhlavo pátrate na internete po vhodnom darčeku. Áno, najprv vám pod nos padnú nablýskané šperky. Ale vystúpte z davu a zabudnite na drahé čačky, ktoré by zostali ležať v šperkovnici. Zážitkový darček pre ženy je oveľa atraktívnejší, pretože sa vryje do pamäti.

Kurz potápania pre začiatočníkov nie je vhodný len pre jednotlivcov, ale aj pre páry. Vymýšľať darčeky na svadbu možno nie je vašou parketou. Zabudnite na obálku s peniazmi, ktorá je neosobná, a skôr vyberte opäť zážitok.

Zážitkový kurz je rozdelený na niekoľko častí – samoštúdium, teória, potápanie v bazéne a potápanie na otvorenej vode. Človek sa tak v rámci jedného zážitku naučí všetkému, čo počas potápania potrebuje. A akonáhle vyrazíte s partnerkou do zahraničia, možno ešte ona vás bude učiť, čo robíte pri potápaní zle.

Zážitkové učenie poskytuje portál GIFO, ktorý má vo svojom portfóliu popri kurzov potápanie tiež celý rad ďalších inšpiratívnych nápadov. Vybrať darčeky na narodeniny už nebude tak ťažké, pretože sa vždy stačí pozrieť na aktuálnu ponuku spomínaného zážitkového portálu.

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Stratili ste cestu k partnerovi? Takto sa s ním opäť zblížite

Vo víre denných povinností sa občas stane, že